عباد معزی

ویلون ایرانی
Brief info

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

وقت رزرو نمایید
جولای 1401
دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه شنبه یکشنبه
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

کارشناس عمران
متولد اردیبهشت ماه 1371
خواننده ،ویولونیست ،آهنگ ساز و تنظیم کننده.
آموزش آواز اصیل ایرانی از همان کودکی نزد پدر آغار نمود واز همان زمان برای آشنایی و نواختن ساز تخصصی ویولن به نزد استاد علی چراغچی رفت و محضر ایشان کسب فیض نمود. او از محضر دیگر اساتید چون استاد ارسلان کامکار جهت شناخت و نواختن ویولن کلاسیک بهره برده است وهمچنین در گروه زنده یاد استاد همایون خرم همکاری به عمل آورده است ؛و
فعالیت در زمینه آموزش ویولن را از سال 87 شروع کرده است .
وی از کودکی از محضر اساتید آواز اصیل ایران استاد لطفعلی خان سیلانی و استاد حسین خواجه امیری (ایرج)بهره برده و در سال 1388موفق به اخذ مدرك دوره های تکمیلی آواز از استاد حسین خواجه امیری گردید.